مراجعه نمایندگان شرکت ها

شماره نامه:۶۶۵/۱۰۲۷۶۳ تاریخ:۱۳۹۵/۰۶/۲۷

مدیرعامل محترم کلیه شرکتهای فرآورده های طبیعی، سنتی، مکمل، شیرخشک و غذاهای ویژه (تولیدکننده، واردکننده و مواد اولیه)

موضوع: مراجعه نمایندگان آن شرکت ها

سلام علیکم؛

با احترام، همانگونه که استحضار دارید تسهیل روند اداری، کاهش زمان رسیدگی به درخواست ها و حذف تصمیم‌گیری های شخصی از اولویت های این اداره کل می باشد و حضور فیزیکی نمایندگان شرکت ها در سازمان و تماس مستقیم و رو در رو با کارشناسان این اداره کل بدون تنظیم وقت قبلی نه تنها موجب اتلاف وقت افراد آن شرکت، تشویش فضای اداری و ایجاد مشکلاتی برای کارشناسان این اداره کل در نظام مبارزه با مفاسد اداری خواهد شد بلکه باعث تطویل امور می‌شود. لذا به منظور تغییر فرآیندها به سمت الکترونیک شدن و اجرایی شدن سامانه های مختلف موارد زیر اعلام می شود:

۱-سیستم اعلام اشکال و طرح سوالات بصورت ۲۴ ساعته و همه ایام هفته از طریق ارسال تیکت در سامانه support.ttac.ir امکان‌پذیر است. در این سیستم سعی می‌شود تا از طریق رسمی، شفاف و قانونی مشکلات دریافت شده و برطرف شوند و یا سوالات پاسخ داده شوند و در صورتی که ظرف ۳ روز کاری پاسخی ارسال نشود موضوع توسط مدیران ارشد اداره کل و سازمان پیگیری می‌شود.

۲-کلیه امور مربوط به فرآیندهای صدور مجوز ورود و ترخیص کاملا الکترونیک و مبتنی بر تصمیم‌گیری های متمرکز و سیاست‌گذاری های تعیین شده برای دوره‌های زمانی مشخص می‌باشد.

۳-در صورت لزوم تشکیل جلسه با روسای هر یک از ادارات و صاحبان فرآیندها در این اداره کل، این امر فقط با تعیین وقت قبلی از طریق سامانهsupport.ttac.ir و حضور مسوول فنی امکان پذیر است. بدین منظور مسوول فنی شرکت از طریق سامانه مذکور سوال یا اشکال خود را مطرح و لزوم ملاقات حضوری را بیان می‌نماید. در صورت لزوم ملاقات و تایید رییس اداره مربوط و با هماهنگی حراست سازمان امکان ایجاد جلسه در ساعت و تاریخ مشخص فراهم می‌شود. لذا از این پس ملاقات هر یک از کارشناسان این اداره کل با نمایندگان آن شرکت ها بدون رعایت مقررات مذکور، نه تنها تخلف اداری برای کارشناس مربوط محسوب شده بلکه اصرار به عدم رعایت مقررات اصولی و سالم اداری در پرونده آن شرکت درج و برخورد قانونی خواهد شد.

امید است همه شرکت ها و مراجعین با درک شرایط موجود و همکاری لازم باعث ایجاد شرایط سالم و شفاف اداری برای پاسخدهی مناسب به مخاطبان باشند.

دکتر جمشیدی مدیر کل نظارت و ارزیابی فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل

منبع: سازمان غذا و دارو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *