آشنایی با توسعه تجارت جلال آرا

این شرکت از زیر مجموعه های هلدینگ جلال آرا در سال ۱۳۹۳ تاسیس و موفق به اخذ موافقت اصولی پخش سراسری از سازمان غذا و دارو با هدف پخش و توزیع فرآورده های دارویی، آرایش و بهداشتی از طریق شعب تحت نظارت خود در سراسر کشور شده است.

هم اکنون شرکت توسعه تجارت جلال آرا دارای ۱۸ شعبه فعال به صورت مدیریتی در سراسر کشور با بیش از ۱۴٫۰۰۰ متر مربع فضای انبار، بیش از ۳۲ خودرو در ناوگان حمل و نقل و با اتکاء برتجارب و دانش فنی، مدیران مستعد، کارشناسان متخصص و متعهد و دارای سوابق موثر در زمینه پخش و توزیع فراورده های دارویی میباشد.

این شرکت از توانمدیهای لازم جهت ارتقاء سطح سلامت و رفع نیازهای بیماران در سراسر کشور برخوردار بوده و چشم انداز حضور قدرتمند، مستمر و تبدیل شدن به یک شرکت بزرگ و معتبر توزیع اقلام دارویی و تجهیزات پزشکی در کشور را ترسیم نموده است.

شرکت توسعه تجارت جلال آرا، جلب و افزایش رضایت ذینفعان و همچنین صداقت و وفاداری به آنها را جزء اصول الزامی خود میداند.

این شرکت دارای مجوز توزیع فرآورده های یخچالی (زنجیره سرد) بوده و با همکاری با بیش از ۵۰ شرکت تامین کننده و اخذ درخواست از مشتریان توسط نمایدگان شرکت به صورت ویزیت حضوری با تبلت و همچنین ارسال اقلام درخواستی در کمتر از ۲۴ ساعت مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *